Medienos granulės

Medienos granulės

Medienos granulės pagamintos iš natūralių medienos žaliavų, t.y. medienos drožlių ar pjuvenų, kurios išdžiovinamos, sumalamos ir supresuojamos.

Medienos granulių gamybai nenaudojami klijai ar cheminiai priedai, tai 100 proc. medienos kuras.

Medienos granulės yra svarbi alternatyva iškastiniam kurui, nes jos yra ekologiškos, tvarios, neutralios CO2, ir yra labai protingas būdas perdirbti gamyboje susisadriusias medienos atliekas. Tai išryškina stabilų miškų biomasės produktų poreikį visame pasaulyje.

Medžio granulių gamybinis padalinys gamina šios rūšies granules:

 • 6 mm spygliuočio medienos granulės (ENplus® A1 klasė)
 • 6 mm spygliuočių ir lapuočių medienos granulės (ENplus® A2 klasė)

Medienos granulių pakavimas

Medienos granulės įprastai pakuojamos į:

 • LDPE 15 kg maišelius;
 • Didmaišius (Big Bag) po 1000 kg.

Individualizuota pakuotė

Prekybininkams galimas pakavimas į pageidaujamo dizaino maišelius.

Granulių maišeliai ant padėklų transportavimui ruošiami po 70 vnt. (viso 1050 kg ant padėklo).

Kelių transportavimui autovežis talpina 22 padėklus.

Medienos granulių ženklinimas ir sertifikavimas

Medienos granulių gamyba yra standartizuota bei sertifikuota.

Sertifikavimas

Pirmaujanti pasaulyje sertifikavimo sistema ENplus® garantuoja aukštos kokybės medienos granules.

Sertifikavimo sistema taikoma tiek gamintojams, tiek platintojams.

BAGETA granulių gamybos padalinys laikosi griežtų sertifikavimo procedūrų, todėl garantuojamas visų parametrų atitikimas gaminamoms medienos granulėms.

Žaliavos medienos granulių gamybai

Įmonės BAGETA granulių gamyboje visa naudojama žaliava/rąstai yra nužievinami. Pjuvenos, gaunamos gamybinėje bazėje, kur vykdoma kitų medinių detalių ar ruošinių gamyba. Žievėje, per ilgus augimo metus, iš aplinkos kaupiasi dulkės, tad ją pašalinus, pašalinamos ir medžiagos iš kurių susidaro pelenai.

Pramoninės granulės gamyboje naudojame ir lapuočių smulkintą medieną. Visoje gamybos grandinėje naudojama tik aukščiausios kokybės žaliava ir iš jos atsirandančios pjuvenos, skiedros ir smulkinta mediena.

Medienos granulės kurui

Medienos granulės yra ekologiškas kietasis kuras, gaminamas iš presuojamų pjuvenų ir susijusių gamybinių lentpjūvės atliekų, smulkintos medienos.

Medienos granulių centrinio šildymo katilai yra populiarūs dėl didelio patogumo vartotojams, lengvo naudojimo ir švaros.

Lyginant su malkomis, medienos šildymo granulės dega karščiau ir palieka mažiau pelenų, todėl galutinis vartotojas gali skirti mažiau laiko katilo ir kamino valymui.

Ekonominiai medienos granulių pranašumai yra ryškūs: palyginti su iškastinės naftos produktais ir gamtinėmis dujomis, galite ženkliai sumažinti išlaidas šildymui. Medienos granulių centrinio šildymo katilai, taip pat medienos granulių krosnelės, daugiau nei 90% kuro energijos paverčia tinkama šiluma.

Medienos granulių naudojimas ne tik suteikia daug naudos aplinkai ir akivaizdžius ekonominius pranašumus vartotojams, bet ir užtikrina ateities rinką įmonėms, dalyvaujančioms šiame sektoriuje, kurios tiekia kurą, gamina šildymo prietaisus, juos montuoja ir aptarnauja.

Medienos granulės žirgininkystei

Spygliuočių medienos granulės gali būti naudojamos žirgų kraikui, tai puiki alternatyva medienos drožlėms ar šiaudams.

Žirgų pakrato granulės greitai sugeria skystį ir drėgmę, virsdamos puriu, minkštu ir patogiu pagrindu po kojomis. Spygliuočių granulėse yra natūralių dervų ir aliejų, skirtų kovoti su amoniaku, išlaikant stabilų saldų kvapą.

Granulės yra termiškai apdorotos, todėl natūraliai antiseptinės ̶ be pelėsių ir bakterijų.

Medienos granulės yra saugus pasirinkimas ir suteikia sveiką aplinką žirgų kanopoms ir galūnėms.

Spygliuočių medienos granulės gaminamos iš aukštos kokybės pjuvenų, gaunamų apdorojant natūralią žaliavinę medieną gamybiniame padalinyje. Tai svarbu, kadangi į granules nepatenka jokie cheminiai priedai ar baldinės medienos atliekos.

Rekomendacijos medienos granulių sandėliavimui

Aukštos kokybės granulės yra sausos ir supakuotos į sandarius sandėliavimo ir gabenimo maišelius. Atvirai laikomos granulės greitai ir gerai sugeria drėgmę iš aplinkos. Paveiktos drėgmės, jos iš karto praranda savo formą, pradeda irti, tampa palaidos ir nebetinka kūrenimui.

Supakuotas granules rekomenduojama sandėliuoti dengtuose ir sausuose sandėliuose. Jei visgi pasirinktas sandėliavimas lauke, svarbu pasirūpinti pakuotės sandarumu, vengti tiesioginio lietaus poveikio.

Net ir palikdami įpakavimą sausame sandėlyje, įsitikinkite, ar pakuotė neturi įplyšimų, patikrinkite granulės kokybę (ar jos atrodo vis dar tinkamos struktūros, nesimato palaidų pjuvenų). Įplyšimus galima užklijuoti lipnia juosta.

Medienos granulių asortimentas

NUO PLANAVIMO IKI PRISTATYMO!

Mes mielai pateiksime pasiūlymą dėl padėklų apvadų, pagamintų iš aukščiausios arba antros rūšies medienos.

 • Kombinuotas tiekimas
 • Pristatymas kelių transportu
 • Pristatymas konteineriais visame pasaulyje

UAB BAGETA

REKVIZITAI

 • Įmonės kodas: 175711843

 • PVM kodas: LT757118413

 • SWEDBANK, AB

 • SWIFT kodas: HABALT22

 • Banko kodas: 73000

 • A/S: LT277300010002402551
 • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

 • SWIFT kodas: INDULT2X

 • Banko kodas: 72900

 • A/S: LT037290000005467859