ISO 9001:2015 kokybės vadybos sistema

ISO 9001 yra tarptautinis sertifikavimo standartas, kuriuo mūsų įmonė yra sertifikuota nuo 2017 m. Jis nustato kriterijus kokybės vadybos sistemai, bei pateikia gaires įmonėms ir organizacijoms, siekiančioms užtikrinti, kad jų produktai ir paslaugos nuosekliai atitiktų kokybės reikalavimus.

Plačiau apie tai: https://www.bureauveritas.lt/paslaugos/vadybos-sistemu-sertifikavimas/kokybe-iso-9001-ir-kt

ISO 14001:2015 aplinkos apsaugos vadybos sistema

Nuo 2017 m. įdiegta ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistema padeda užtikrinti, kad visi reikalavimai būtų integruoti į organizacijos procesus ir nustatytos visos grėsmės aplinkos apsaugos valdymui.

FSC® gamybos grandies sertifikatas

UAB „Bageta“ – sertifikuota FSC® (NC-COC-025214). Nuo 2020 m. balandžio mėnesio įmonė prekiauja FSC sertifikuotais medienos produktais. Savo klientams galime pasiūlyti FSC sertifikuotų medienos produktų, kurie atitinka griežtus bei tiksliai apibrėžtus FSC standartus. Pastarieji garantuoja, kad mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda.

Ieškokite FSC® sertifikuotos produkcijos. Daugiau informacijos apie FSC® sertifikuotus produktus Jums suteiks UAB „Bageta“ pardavimų vadybininkai (-ės). Perkame FSC sertifikuotą medieną – Apvaliąją medieną (Pjautinieji rąstai, tarrasčiai, plokščių mediena). Kontaktinis asmuo – tiekimo vadovas Mindaugas Karalius, mob. tel. +370 (614) 86044.

IPPC („ISPM 15“ standartas) licencija

Tarptautinė augalų apsaugos konvencija (International Plant Protection Convention, IPPC) reikalauja, kad mediena ir jos gaminiai, kurie yra eksportuojami, būtų apdirbti pagal ISPM 15 standarto reikalavimus. Standartas įvardina pasauliniu mastu priimtas priemones, skirtas karantininiams kenkėjams kontroliuoti, neleisti jiems patekti ir išplisti su medine pakavimo medžiaga.

Medienos apdorojimas

Mediena, apdorota pagal IPPC/ISMP15 standartą yra žymima specialiais ženklais, identifikuojančiais standartą, medieną apdorojusią įmonę ir apdorojimo datą.

Vienintelė šiuo metu patvirtinta priemonė medienai ir jos gaminiams apdoroti yra terminis apdorojimas (HT), kai mediena yra apdorojama prie mažiausiai 56 ° C temperatūros ne trumpiau kaip 30 minučių per visą medžio skerspjūvį.

ENplus® medienos granulių sertifikatai

ENplus® yra pasaulyje lyderiaujanti medienos granulių sertifikavimo sistema. Jos pagrindinis tikslas užtikrinti nuolatinę kokybę apimant visą medienos granulių tiekimo grandinę – nuo žaliavos gavimo ir gamybos proceso iki pristatymo galutiniam vartotojui.

Plačiau apie tai: https://www.enplus-pellets.eu/lt/

GS1 brūkšninių kodų naudotojo sertifikatas

GS1 unikalūs brūkšniniai kodai, kitaip dar vadinami GTIN ( visuotiniai prekių numeriai), naudojami prekių ir paslaugų identifikavimui e-platformose (Amazon, eBay, Alibaba, Google ir kt.), e-parduotuvėse bei tradicinėse mažmeninės prekybos vietose. GS1 Lithuania suteikiami kodai yra unikalūs ir autentiški pasauliniu mastu.

Plačiau apie tai: https://www.gs1lt.org/gaukite-bruksnini-koda/

CrefoCertGold sertifikatas

UAB „Bageta“ sertifikuota vieninteliu Lietuvoje tarptautiniu CrefoCertGold sertifikatu, pažyminčiu:

stabilumą: vertinama įmonės ekonominė būklė, kuri atitinka 1-4 rizikos klases.

stabilaus ir patikimo verslo partnerio statusą Lietuvoje ir užsienyje.

tarptautinį pripažinimą: CrefoCertGold įvertinimo ženklas vieningai naudojamas Creditreform susivienijimo, apimančio 22 Europos šalis bei Turkiją, Kiniją, vertinant įmonės stabilumą pagal vieningą vertinimo metodiką.

konkurencinį pranašumą.

patikimumą: tik reikalavimus atitinkančios įmonės gali turėti CrefoCertGold ženklą, o tai patikrinti galima portale cr.lt.

UAB BAGETA

REKVIZITAI

  • Įmonės kodas: 175711843

  • PVM kodas: LT757118413

  • SWEDBANK, AB

  • SWIFT kodas: HABALT22

  • Banko kodas: 73000

  • A/S: LT277300010002402551
  • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

  • SWIFT kodas: INDULT2X

  • Banko kodas: 72900

  • A/S: LT037290000005467859