Mediniai padėklų apvadai

Mediniai padėklų apvadai

Padėklų apvadai plačiai naudojami visose pramonės šakose visame pasaulyje. Apvadai, borteliai suformuoti iš medinių lentų, sujungtų lankstais, yra įprastas produktas, gerai žinomas sunkiosios pramonės atstovams, organizuojantiems gamybinius ir logistikos procesus.

Toks padėklo apvadas yra lengvai surenkamas ir daugiafunkcis  ̶  gali būti pritaikomas įvairioms veikloms bei poreikiams.

Padėklų apvadas greitai išlankstomas ir dedamas ant atitinkamo dydžio paletės. Esant poreikiui, komplektuojant bei dedant kelis apvadus vieną ant kito, galima suformuotį norimo aukščio dėžę.

Šis universalus gaminys, dėl savo paprastumo ir ilgaamžiškumo, turi paklausą didžiausiose tiekimo grandinėse. Taip pat sprendžia efektyvaus sandėliavimo užduotis, taupo vietą, laiką bei palengvina vidinio ir išorinio transportavimo procesų organizavimą.

Padėklų apvadai užtikrina tvarką ir saugumą!

Mediniai padėklų apvadai gali būti naudojami visuose sandėlių stelažų sistemose, kur naudojami padėklai. Apvadai palaipsniui montuojami vienas ant kito, dedant gaminius į vidų ir formuojant sandėliavimo dėžę į viršų. Tokiu principu dirbančiam žmogui nereikia lenktis per aukštą dėžės bortą, o ergonomika darbo vietoje efektyvina veiklą ir saugo personalo sveikatą.

Padėklų apvadų sistemos yra populiarios dėl savo lankstumo ir įperkamumo.  Apvadai iš suformuotos dėžės yra greitai ir lengvai išardomi; taupant vietą sandėliuojami sulankstyti ir naudojami pakartotinai. Padėklų apvadai optimizuoja vietą jūsų sandėliavimo zonoje ir tinkamai naudojami gali tarnauti iki 10 metų.

Padėklų apvadai saugo produktus, detales ar žaliavas nuo išorinių aplinkos veiksnių (dulkių, mechaninių pažeidimų ir kt.). Tam tikslui ant sandėliavimo palečių, kartu su apvadais, kurie suformuoja dėžę, gali būti naudojami ir dangčiai: tokiu principu suformuojama tvirta, uždara dėžė.

Padėklų apvadų gamyba

Padėklų apvadai gaminami naudojant automatizuotas gamybines linijas pagal aukščiausius įmanomus standartus bei atitinkantys standartizuotus tarptautinių ir europinių padėklų dydžius. Taip pat gaminami apvadai ir pagal individualų poreikį, pritaikyti įvairių dydžių padėklams. Termiškai apdoroti padėklų apvadai, sertifikuoti pagal ISPM15 standartą, tiekiami ir mūsų klientams, kurie eksportuoja savo prekes už Europos Sąjungos ribų.

Padėklų apvadai, pagaminti iš storos termiškai apdorotos medienos, yra ypač atsparūs smūgiams.

Mūsų aukščiausios kokybės mediniai padėklų apvadai yra pagaminti iš obliuotos, vienos arba dviejų lentų, medienos.

Sutvirtinti cinkuotais plieno lankstais, padėklų apvadai yra labai patvarūs ir pritaikyti sunkiausiems pramoniniams kroviniams.

Standartiniai matmenys: 800 × 1200 mm, 600 × 800 mm ir 1000 × 1200 mm.

Su mediniais apvadais gali būti tiekiami priedai: dangčiai, plastikiniai kampai ir skirtukai.

Medinių padėklų apvadų asortimentas

Galite užsakyti ne tik pasirinkto ilgio, pločio ir (arba) aukščio, bet ir vyrių skaičiaus.
Gaminame apvadus su 4 arba 6 cinkuotais vyriais, kurie yra sulankstomi įstrižai arba viduryje.

Padėklų apvadų individualizavimas

Padėklų apvadai gali būti personalizuoti.
Logotipas ir (arba) produkto pavadinimas (raidės/ skaitmenys/ specialūs simboliai) gali būti dažomi ant apvadų naudojant šilkografiją.

Individualus dažymas konkrečioms padėklų apvadų dalims ir įmonės logotipas ant jų gali padėti greičiau identifikuoti, lengviau registruoti ir organizuoti sandėlį.

Ženklintus padėklų apvadus yra daug lengviau nei pritaikyti kitas identifikavimo parinktis. Tai greitas ir paprastas sprendimas, užtikrinantis, kad jūsų pakuotė būtų lengvai atpažįstama galutiniams vartotojams ir tiekimo grandinėje.

Galimi įvairūs standartizuoti ir pritaikyti padėklų apvadų dydžiai nuo 400 iki 3000 mm.
Siekiant organizuoti efektyvesnį procesą sandėliuose, dažnai apvadų lankstai yra dažomi, pagal organizacijos gamybos ir procesų valdymo reglamentus. Apvadų lentos gali būti pilnai dažomos kaip ir lankstai. Papildomai apvaduose galimas rankenų frezavimas.

Klientams turintiems kitų idėjų, esame atviri išbandymams ir galimybėms.

Bageta yra lankstus ir į kliento poreikius orientuotas padėklų apvadų gamintojas ir tiekėjas.

NUO PLANAVIMO IKI PRISTATYMO!

Mes mielai pateiksime pasiūlymą dėl padėklų apvadų, pagamintų iš aukščiausios arba antros rūšies medienos.

 • Kombinuotas tiekimas
 • Pristatymas kelių transportu
 • Pristatymas konteineriais visame pasaulyje

UAB BAGETA

REKVIZITAI

 • Įmonės kodas: 175711843

 • PVM kodas: LT757118413

 • SWEDBANK, AB

 • SWIFT kodas: HABALT22

 • Banko kodas: 73000

 • A/S: LT277300010002402551
 • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

 • SWIFT kodas: INDULT2X

 • Banko kodas: 72900

 • A/S: LT037290000005467859