APIE MUS

BAGETA yra privati šeimos įmonė. Gamybos bendrovė, sutelkusi dėmesį ir pajėgumus, specializuojasi medinių padėklų apvadų, medinių dėžių, medinių padėklų rinkoje. Lankstumas klientų atžvilgiu bei bendruomeniškumas kolektyve leidžia verslui augti ir atliepti augančią paklausą. Sutelktas ir greitas aptarnavimas užtikrina bendradarbiavimo vertę užsakovams visame pasaulyje.

UAB BAGETA įsikūrusi Meškuičiuose – nedideliame miestelyje Šiaulių rajono savivaldybėje, šiaurinėje Lietuvos dalyje, apie 40 km nuo Latvijos sienos.

Visko pradžia

„Tuomet, kai Lietuva ką tik buvo atkūrusi nepriklausomybę, nedideliame miestelyje Šiaulių rajone – Meškuičiuose, dirbdamas medienos apdirbimo operatoriumi, turėjau svajonę, kad lentpjūvė, kurioje dirbu, virstu gražiu ir tvariu didelės šeimos verslu. 1992 m. tuometiniams nedidelės lentpjūvės savininkams nebetikint tolimesne veiklos sėkme, supratau, kad tai galimybė, kurios negaliu praleisti. Investavau savo santaupas, kad įsigyčiau tuomet vos gyvuojančią lentpjūvę ir prikelčiau ją naujam gyvenimui. Šių tikslų vedinas, pristačiau savo viziją artimiausiems giminaičiams ir bendraminčiams, ir dar tais pačiais metais tapome pilnateisiais savininkais. Įsteigėme įmonę, kurią pavadinome „Bageta“. Čia dirbo mano broliai, seserys, jų vyrai (o dabar prisijungė mano ir jų vaikai). Pradžioje patys, būdami įmonės savininkais, vedini didelio entuziazmo ir energijos, atlikdavome visas gamybines operacijas. Patys dirbome prie medienos apdirbimo įrenginių, juos remontuodavome, ieškojome klientų, kuriems reikėjo mūsų gaminamų medienos ruošinių. Tai buvo iššūkių ir galimybių metai, per kuriuos įgijome daug patirties įvairiose srityse. Per keletą dešimčių metų įmonė išaugo keliasdešimt kartų, kai kurie akcininkai pasitraukė užtarnautam poilsiui, bet juos pakeitė jų vaikai. Įmonė tapo šeimos verslu, o man asmeniškai – antraisiais mano namais. Džiaugiuosi įmonės sėkme, joje dirbančia profesionalia komanda ir iki šiol veikloje puoselėjamomis šeimos vertybėmis“ – sako pagrindinis įmonės akcininkas Arūnas Karalius.

Bageta Direktorius Arūnas Katalius

Įmonės istorija

Įmonės veikla prasidėjo nuo medienos ruošinių ir statybinės medienos pjovimo ir gamybos. Įgijus daugiau patirties ir supratus, kad tuo apsiriboti negalima, įmonė pradėjo tobulinti savo gamybos linijas bei siekti sukurti didesnę pridėtinę vertę medinės produkcijos vartotojams. Laikui bėgant, stebint rinkas, analizuojant produktus, įmonė atrado savo pagrindinę nišą: pradėjo gaminti medinius padėklus, o po kelių metų ir šarnyrinę tarą – medinius padėklų apvadus.

Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios orientavomės į gaminamos produkcijos kokybę ir siekėme, kad mūsų gamyba būtų beatliekė – susidariusios medienos atraižos buvo naudojamos įmonės šilumos ūkyje, o išsiplėtus gamybos pajėgumams 2011 m. buvo pradėtas gaminti biokuras – medienos granulės.

Šiuo metu UAB „Bageta“ yra viena iš šarnyrinės taros, medinių pakavimo medžiagų gamybos rinkos lyderių Lietuvoje ir visame Baltijos regione. Profesionali komanda ir ilgalaikė darbo patirtis suteikia galimybę pasiūlyti klientams aukštos kokybės produkciją bei paslaugas konkurencingomis kainomis. Daugiau nei 90% mūsų produkcijos yra eksportuojama į Europos Sąjungos, Šiaurės Amerikos, Azijos ir Skandinavijos šalis. Kasmet plečiame savo pajėgumus, taigi nuolat daugėja produkcijos, kuri iškeliauja ir į kitas užsienio šalis. Visa mediena eksportui yra apdorojama pagal tarptautinį „ISPM15“ standartą ir žymima tarptautinės augalų apsaugos konvencijos simboliu „IPPC“ spaudu. Gaminamos medienos granulės yra sertifikuotos ENplus® sertifikavimo sistemos lyderės Europoje ir visame pasaulyje.

Taip pat įmonė palaiko ir prisideda prie atsakingą miškų tvarkymą skatinančios iniciatyvos, taikant ekologinį ženklinimą FSC (Forest Stewardship Council). UAB „Bagetos“ gaminiai kvepia lietuvišku medžiu.

Įsikūrę daugiau nei 15000 kvadratinių metrų gamybinėse, sandėliavimo bei administracinėse patalpose, medienos apdirbimą pradedame rąstų pjovimu, o baigiame – galutiniais medienos produktais. Būtent tai užtikrina konkurencingas mūsų produkcijos kainas. Iš kitų rinkoje veikiančių įmonių išsiskiriame lankstumu: klientams galime pasiūlyti nuo itin mažų iki didelių skirtingos produkcijos (pavyzdžiui, įvairaus dydžio apvadų su skirtingais logotipais) partijų. Įmonės gamybiniai pajėgumai siekia iki 1,8 mln. padėklų apvadų kasmet, todėl neabejojame, kad galime įvykdyti kiekvieną užsakymą, nepriklausomai nuo jo dydžio.

Kiekvienas bendrovės gamybos procesas, nuo jo pradžios iki galutinio produkto, yra kruopščiai patikrinamas kokybės kontrolės – tai garantuoja, kad visi mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus.

Prekės ženklo istorija

UAB BAGETA pavadinimas gimė iš vienos jaunos šeimos tikėjimo bendru verslu. Tad sujungę savo artimųjų žmonių vardų skiemenis ir raides gavo unikalų ir įsimenantį žodį, atnešusį sėkmę, augimą bei nulėmusį tolimesnį tradicijų puoselėjimo kelią. Galbūt jauniausi šeimos nariai ir neberanda savo vardo raidžių BAGETOJE, bet yra patys užaugę kartu su ja.

Bageta Direktorius Arūnas Katalius

Mūsų veikla

MEDIENOS SEKTORIUS

Mes didžiuojamės galėdami iš kartos į kartą gaminti aukščiausios kokybės medienos ruošinius. Esame įsitraukę į visus medienos apdorojimo procesus, nuo rąstų vežimo iš miško kirtimo vietų, rąstų pjovimo ir medienos ruošinių gamybos lentpjūvėje.

BIOKURO SEKTORIUS

Medienos granulės yra svarbi alternatyva iškastiniam kurui, nes jos yra ekologiškos, tvarios, CO2 neutralios ir yra labai protingas būdas perdirbti medienos gamybines atliekas. Tai išryškina stabilų miškų biomasės produktų poreikį visame pasaulyje.

UAB BAGETA

REKVIZITAI

  • Įmonės kodas: 175711843

  • PVM kodas: LT757118413

  • SWEDBANK, AB

  • SWIFT kodas: HABALT22

  • Banko kodas: 73000

  • A/S: LT277300010002402551
  • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

  • SWIFT kodas: INDULT2X

  • Banko kodas: 72900

  • A/S: LT037290000005467859