Medinės dėžės sunkiosios pramonės įrangai


Kai reikia gabenti sunkiosios pramonės įrangą, norite rasti tinkamą komandą šiam darbui. Ne kiekviena įmonė turi galimybes ar kompetenciją, leidžiančią dirbti su tokiais sprendimais.

Medinės dėžės suprojektuotos taip, kad būtų labai patvarios ir saugiai įtvirtintų didelius įrengimus gabenimui. Medinės dėžės dažnai yra geriausia apsaugos forma, kai reikia gabenti sunkiąją pramoninę įrangą. Staklės ir įrengimai yra itin vertingi.

Dažnai mūsų vežami produktai yra trapūs, brangūs, vertingi arba visa tai kartu. Svarbu apsaugoti tiek visą struktūrą, tiek jautrius komponentus, todėl užtikrinti visapusišką saugumą gali būti sudėtinga užduotis.

Gamybinės dėžės

Kadangi esame pakuotės, į kurią bus pakuojamas jūsų produktas, tiekėjas, mes bendradarbiaujame su jūsų gamybos padalinio atstovais, pakavimo inžinieriais, kad sukurtume geriausią pakavimo sprendimą, kuris apsaugotų jūsų įrangą ar detales ir elementus ir saugiai ją pristatytų jūsų klientui.

Sukūrę ir pagaminę pakavimo sprendimą mes dirbame pagal suderintus tvarkaraščius su jūsų tiekimo skyriumi, kad tinkamu laiku pristatytume pagamintą pramoninę pakuotę

Bageta projektuoja ir gamina pramoninio medienos pakavimo sprendimus ir  sistemas.

Specialūs projektai

Jei jums reikia išorinės medinės pakuotės jūsų gaminamai produkcijai, mes pasiryžę bendradarbiauti ir būti tokios pakuotės tiekėjais. Sunkūs ir mobilūs gaminiai, tokie kaip seifai, krosnys, katilai, motoblokai ar kiti buitiniam vartotojui skirti gaminiai.

Ar tai įranga, staklės, mechanizmai kitoms pramonės bendrovėms, kai reikalingas perkėlimas į kitus objektus, visais atvejais esame atviri bendradarbiavimui.

Storos spygliuočių medienos lentos ir tašai puikiai tinka formuoti transportavimo platformas ir skydus. Iš tokių elementų galima sumontuoti reikalingų gabaritų dėžes, kurios visiškai uždarys gabenamą įrangą narve. Kitais atvejais gali būti suformuotas narvas su tarpais tarp lentų. Tokios pramoninės pakuotės iš natūralios medienos yra  ypač atsparios tinkamos tvirtinti, laikyti, palaikyti ir apsaugoti jūsų sunkius gaminius.

Priešingai nei skydai pagaminti iš faneros plokščių, medienos lentų dėžės ir pramoninė pakuotė itin atspari mechaniniam pažeidimui iš išorės. Vertingų krovinių gabenimui visuomet bus pasirinktas saugiausias metodas, o tai reiškia medinę pramoninę pakuotę.

Privalumas naudojant natūralios medienos lentų pramoninę pakuotę, tai kad medžiagos gali būti vėl panaudotos. Tokios konstrukcijos būna lengvai surenkamos ir išrenkamos. O jei kažkoks elementas būna sugadintas, jis lengvai pakeičiamas ar remontuojamas.

Tokia medinė pakuotė gaminama iš džiovintos medienos, tam kad būtų kaip įmanoma lengva ir tvirta.

UAB BAGETA

REKVIZITAI

  • Įmonės kodas: 175711843

  • PVM kodas: LT757118413

  • SWEDBANK, AB

  • SWIFT kodas: HABALT22

  • Banko kodas: 73000

  • A/S: LT277300010002402551
  • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

  • SWIFT kodas: INDULT2X

  • Banko kodas: 72900

  • A/S: LT037290000005467859