Šviežaus derliaus pakavimas


Medinės dėžės derliaus nuėmimo procesuose senas ir dažnai naudojamas daiktas visuose regionų ūkiuose.

Tvirtas ir patogus derliaus apsaugojimo nuo gniuždymo ar deformavimosi metodas, kai medinės dėžės keliauja į laukus, kur surenkamos daržovės ir vaisiai soduose. Medinės dėžės tarnauja savo funkcionalumu ne tik kaip transportavimo priemonė, bet pagamintos iš medienos, teikia didelį privalumą, kai vaisiai ir daržovės saugojami natūralių medžiagų aplinkoje.

Medinės sandėliavimo dėžės vertinamos visų ūkių sektoriuose, tiek sandėliuojant bulves, tiek svogūnus, tiek obuolius, kadangi vyksta oro cirkuliacija tarp medienos bortų lentų.
Gėlių ūkių augintojai vertina ir ilgus metus naudoja gėlių svogūnėlių saugojimui.

Keletas specifikacijų skiria medinių dėžių patvarumą. Didelės dėžės formuojamos ir jungiamos taip, kad gali laikyti nuo 300 kg iki 2 t. derliaus gėrybių svorio.

Papildomo sustiprinimo dėžės formuojamos išorėje tvirtinant stabilizavimo lentas. Papildomas dėžių sustiprinimas taip pat naudingas sukeliant dėžes keliais aukštais sandėliavimui.

Medinių dėžių komplekto ruošiniai gamyboje suruošiami transportavimui, o ūkiuose ar soduose surenkami naudojimui.

Mediena vaisių ir daržovių pakavimo dėžėms visada yra natūrali, be cheminio apdorojimo.

Tradiciškai medinės dėžės naudojamos sandėliavimui ir transportavimui, tačiau jų vaidmuo pasikeitė dėl jų universalumo.

Natūralumas vyrauja ir prekybos vietose. Todėl šios medinės dėžės, pagamintos iš tikros medienos, vis dažniau randa vietą prekybos vietose. Prekybos centre naudojamos medinės dėžės suteikia unikalų kaimo pojūtį. Yra daugybė skirtingų stilių gaminių – nuo pilno skydo dėžių statomų ant grindų iki nedidelio formato sukaltų lentų su oro tarpais, statomų ant medinių padėklų – yra iš ko rinktis.

Prekybininkams mediniai konteineriai ir dėžės yra žavus būdas laikyti ir rodyti bet kokio tipo šviežiai nuskintą derlių.

Gaminame konteinerius/dėžes vidaus ir eksporto rinkoms. Visos eksporto dėžės atitinka ISPM-15 standartus. Individualizuotos dėžės gali būti pagamintos pagal griežtas specifikacijas, naudojant automatizuotą medienos rūšiavimą ir pjovimą bei mūsų griežtas kontroles procedūras.

Bageta yra pirmaujanti bulvių, morkų, svogūnų, kitų daržovių ir vaisių laikymo dėžių ir padėklų gamintoja Europoje.

Nuo vaisių ir daržovių konteinerių ir dėžių iki individualiai suprojektuotų produktų medinių dėžių ir dangčių Bagetos komanda pasiruošusi bendradarbiauti, kad užtikrintų, jog jūsų pakavimo ar gabenimo poreikiai būtų patenkinti su kuo mažiau rūpesčių.

Mes sukuriame, pagaminame ir tiekiame platų medienos pakavimo produktų asortimentą.

UAB BAGETA

REKVIZITAI

  • Įmonės kodas: 175711843

  • PVM kodas: LT757118413

  • SWEDBANK, AB

  • SWIFT kodas: HABALT22

  • Banko kodas: 73000

  • A/S: LT277300010002402551
  • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

  • SWIFT kodas: INDULT2X

  • Banko kodas: 72900

  • A/S: LT037290000005467859