Visos eksportuojančios bendrovės naudoja pramoninę pakuotę


Nesvarbu, kokios aukštos, plačios, sunkios ar vertingos supakuotos prekės, kiekviena bendrovė tinkamai rūpinasi jų apsauga transportuojant. Visais atvejais reikia pasirūpinti, kad prekės saugiai ir efektyviai pasiektų paskirties vietą – nesvarbu, koks būdas pasirinktas pristatymui, tai būtų sunkvežimis, traukinys, lėktuvas ar laivas.

Nors eksportas vis labiau paplitęs tarp visų sektorių įmonių, kai įmonė nusprendžia parduoti savo produktus už šalies sienų, tai įtraukia daug papildomų sprendimų.

Vienas iš svarbiausių elementų, su kuriais susiduria visos bendrovės, yra eksportuojamų produktų pakuočių pasirinkimas. Tai bus esminis dalykas norint sėkmingai eksportuoti produktyviausiu būdu.

Transportavimo arba eksporto pakuotės yra išorinis pakavimo sluoksnis ir yra sukurtas apsaugoti jūsų prekes tranzito metu. Eksporto pakuočių pavyzdžiai yra medinės dėžės ar konteineriai, platformos ir padėklai.

Pramoninė  pakuotė daugiausia aktuali įrenginius, mechanizmus, stakles gaminančioms bendrovėms, kai prekė yra sunki, didelių gabaritų.

Prieš pasirenkant pramoninės pakuotės gamybos partnerį, svarbu techninės detalės ir užduotis, kurią bendradarbiaujant sprendžia visos suinteresuotos pusės.

Bageta projektuoja ir gamina pramoninio medienos pakavimo sprendimus ir  sistemas

Akiratyje atsirandantys klausimai, kuriuose reikia įvertinti:

Ką reikia gabenti: produktas

Įvairių rūšių prekių yra be galo daug ir kiekviena iš jų turi ypatingų savybių, kurios bus lemiamos renkantis vieną ar kitą pakuotę.

Kaip bus vykdomas gabenimas: transporto priemonė

Transporto priemonė yra kitas dalykas, dėl kurio bus rekomenduojamas pakuotės tipas. Pavyzdžiui, jūrų transportui būtina pasirinkti tokią pakuotės rūšį, kuri apsaugo prekes nuo jūrinei aplinkai būdingos oksidacijos ir korozijos.

Kur gabenti: paskirties vieta

Krovinio paskirties vieta gali turėti ypatingų savybių, kurios turi įtakos atitinkamai eksporto pakuotei. Be to, skirtingos taisyklės, kurios gali turėti vieną ar kitą šalį, taip pat gali būti lemiamos renkantis konkretų pakavimo sprendimą.

Storos spygliuočių medienos lentos ir brūsai puikiai tinka formuoti transportavimo platformas ir skydus. Iš tokių elementų galimas sumontuoti reikalingų gabaritų dėžės, kurios visiškai uždaris gabenamą įrangą narve. Kitais atvejais gali būti suformuotas narvas su tarpais tarp lentų. Tokios pramoninės pakuotės iš natūralios medienos yra  ypač atsparios tinkamos tvirtinti, laikyti, palaikyti ir apsaugoti jūsų sunkius gaminius.

Priešingai nei skydai pagaminti iš faneros plokščių, medienos lentų dėžės ir pramoninė pakuotė itin atspari mechaniniam pažeidimui iš išorės. Vertingų krovinių gabenimui visuomet bus pasirinktas saugiausias metodas, o tai reiškia medinę pramoninę pakuotę.

Privalumas naudojant natūralios medienos lentų pramoninę pakuotę, tai kad medžiagos gali būti vėl panaudotos. Tokios konstrukcijos būna lengvai surenkamos ir išrenkamos. O jei kažkoks elementas būna sugadintas, jis lengvai pakeičiamas ar remontuojamas.

Tokia medinė pakuotė gaminama iš džiovintos medienos, tam kad būtų kaip įmanoma lengva ir tvirta.

UAB BAGETA

REKVIZITAI

  • Įmonės kodas: 175711843

  • PVM kodas: LT757118413

  • SWEDBANK, AB

  • SWIFT kodas: HABALT22

  • Banko kodas: 73000

  • A/S: LT277300010002402551
  • CITADELE BANKA, AS Lietuvos filialas

  • SWIFT kodas: INDULT2X

  • Banko kodas: 72900

  • A/S: LT037290000005467859